INFORMACJE OGÓLNE

Państwa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na zajęcia w ramach Uniwersytetu Dziecięcego.

Uniwersytet  Dziecięcy został stworzony dla dzieci ciekawych świata, które chcą WIEDZIEĆ więcej, ROZUMIEĆ dlaczego i POZNAĆ jak to działa! Jeśli Twoje dziecko zadaje dużo pytań, jest aktywne, ciekawe i interesuje się otaczającą rzeczywistością – zapraszamy je do uczestnictwa w ramach naszych zajęć.

Zajęcia na Uniwersytecie obejmują:

  1. Wykłady z cenionymi profesorami i specjalistami, które dają możliwość zetknięcia się z fachową wiedzą naukową przedstawioną w sposób prosty i zrozumiały dla dzieci. Wykłady to żywy, interaktywny dialog pomiędzy dziećmi a prowadzącymi. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w Auli wykładowej PSW.
  2. Warsztaty pokazujące praktyczne zastosowanie wiedzy, którą dzieci  zdobyły na wykładzie, prowadzone przez nauczycieli akademickich oraz studentów pod kierunkiem profesora/wykładowcy.

Profesjonalizm naszych wykładowców i ciekawa tematyka spotkań zapewniają dzieciom zabawę i naukę.

Dodatkową ofertą  Uniwersytetu Dziecięcego jest propozycja skierowana do  rodziców pt. ŚWIADOMY RODZIC. Proponujemy zajęcia psychologiczne dotyczące osobowości dziecka, jego rozwoju i problemów wychowawczych. Szczególny nacisk będzie położony na tematykę związaną z dojrzałością i gotowością szkolną dziecka. Zajęcia będą prowadzone raz w miesiącu, równolegle z wykładami dla dzieci.

Studenci Uniwersytetu Dziecięcego PSW otrzymują Indeks, na podstawie którego mogą korzystać z biblioteki, Telecentrum i nowoczesnej bazy informatycznej.  Poprzez takie działania pragniemy przybliżyć dzieciom reguły panujące na uczelniach wyższych i oswoić dzieci z akademickością.

Zajęcia odbywają się w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II przy ulicy Sidorskiej 95/97. Szczegółowy harmonogram zajęć oraz ich przebieg i tematyka jest dostępny na stronie internetowej www.pswbp.pl  ( zakładka współpraca/ Akademickie Centrum Edukacji Ustawicznej).

ZAPRASZAMY!

Płatności można regulować z góry za cały semestr, bądź bezpośrednio przed każdym wykładem ( szczegóły płatności na stronie WWW).

Przewidujemy zniżki dla rodzeństw!

wtorek, 27 sierpnia 2013 13:08 Poprawiony: poniedziałek, 07 marca 2016 11:56 Wpisany przez Anna Majewska