Współpraca zagraniczna

Szanowni Państwo, zapraszamy do zgłaszania Waszych najlepszych zdjęć do konkursu Selfie+. Eksperci Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji wybiorą najlepsze zdjęcia umieszczone na platformie (https://selfieplus.frse.org.pl/konkurs-2022) w okresie trwania konkursu do 30 grudnia 2022 r.

Więcej…

Szanowni nauczyciele akademiccy! Zastanawialiście się nad realizacją projektu międzynarodowego? Może zainteresuje Was oferta Partnerstwa współpracy Erasmus+ dla szkolnictwa wyższego? Nowy film promujący i mówiący czym są Partnerstwa dla szkolnictwa wyższego dostępny jest tutaj https://www.youtube.com/watch?v=-8HFwY8AAgQ. Zachęcamy do jego obejrzenia!

Więcej…

Szanowni studenci kierunków Turystyka i Rekreacja oraz Fizjoterapia! Osoby zainteresowane realizacją zagranicznej praktyki wakacyjnej zapraszamy do udziału w spotkaniu otwartym z przedstawicielką firmy Algoos, Study, Work and Travel oferującej studentom miejsca praktyk w zakresie branży turystycznej, wellness i spa między innymi w Grecji i na Cyprze.

Więcej…

NAWA - Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie wymiany osobowej studentów, doktorantów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej 2022/2023 z 15 krajami z Europy, Azji i Afryki Północnej.

Więcej…

Do 15 listopada trwa nabór do programu "Exchange to the US" Fundacji Kościuszkowskiej. W programie uczestnicy mogą zdobywać wiedzę i doświadczenie w ramach wybranej przez siebie dyscypliny, które wykorzystają w pracy i podczas studiów po powrocie do Polski. Każdego roku przyznajemy stypendia i granty o łącznej wartości przekraczającej 400 000 USD. Otrzymuje je corocznie około czterdziestu osób.

Więcej…

Serdecznie zapraszamy do lektury nowego numeru 3/2022 czasopisma naukowego „Economic and Regional Studies / Studia Ekonomiczne i Regionalne” (w j. angielskim i polskim) wydawanego przez Wydawnictwo ABNS.

Więcej…

Serdecznie zapraszamy do lektury nowego numeru 3/2022 czasopisma naukowego „Health Problems of Civilization” (w j. angielskim) wydawanego przez Wydawnictwo ABNS.

Więcej…

Szanowni studenci! Rekrutacja na studia cały czas trwa, a dla utrwalenia wiadomości w załączeniu przekazujemy Wam prezentację z piątkowego spotkania informacyjnego.

Więcej…

Szanowni studenci! Do 25.10.2022 r. czekamy na Wasze zgłoszenia do udziału w wyjeździe na studia zagraniczne w semestrze letnim 2022/2023 z dofinansowaniem Programu Erasmus+ Mobilność Edukacyjna Osób.

Więcej…

Szanowni Studenci! Z okazji #ErasmusDays 2022, poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania. Jeśli jednak i tutaj nie uda Wam się znaleźć wszystkich odpowiedzi - koniecznie zajrzyjcie do Regulaminu rekrutacji i realizacji wyjazdów na studia – informacje tam zawarte pomogą Wam podjąć decyzję o wyjeździe! http://www.akademiabialska.pl/index.php/pl/erasmus-/12597-erasmus-wyjazdy-studentow-na-studia-20222023-zasady Rekrutacja na wyjazdy na studia na semestr letni w roku 2022/2023 ruszy już wkrótce!

 

Więcej…

Strona 1 z 13

pierwsza
poprzednia
1